3 Haber 2 Değerlendirme

1- Eski bir FBI ajanına dayandırılan Vatan’ın haberine göre, aldatma olayları en çok yeni yıldan önceki hafta yaşanıyormuş. Çünkü aldatanlar rahatlıkla ofis partisi, alış veriş, yetişmeyen yıl sonu raporları gibi bahaneleri kullanabiliyorlarmış.
2- Vatan’ın haberinden bir gün sonra, Sabah bir İtalyan magazin dergisinin yaptığı ankete yer verdi. Ankete göre eş veya sevgililer en çok iş arkadaşlarıyla aldatılıyorlarmış. Çapkınların kaçamaklarını yaşadığı en değerli vakit ise öğle yemeği için verilen ara imiş.
3- Birçok gazetede yer alan bir başka habere göre ise 2008 yılında tüm tatiller hafta içine rastlıyormuş. Bu yüzden 2008 ‘Tatil Yılı’ imiş.
Bu haberlere göre şu değerlendirmeleri yapmak mümkün:
1- İnsanlar eşlerini aldatmak için bayram, yılbaşı hatta öğle tatili dahil her türlü her fırsatı değerlendiriyorlar. Yani ‘dürüst insan yok, yetersiz fırsat var’.
2- 2008’de herkes eşine sahip çıksın.

Bir yorum

  1. aslıhan - 21 Şub 2008 - 6:29 pm

    3- Bekarsanız her hangi bir tatil arasında tanıştığınız biriyle ilerde evlenirim hayalleri kurmayın, zira evlenmek hayali kurduğunuz kişi halihazırda evli olabilir. Araştırmacı kişiliğiniz bu yıl ön planda olsun, sonra mazallah yuva yıkanın yuvası olmaz falan, üzülürsünüz.
    (burç yorumu gibi oldu bu da:)

Yorum yapın